tel. 507 323 123507 323 123

e-mail: napisz do nas!

banner1

oklejanie3Korzyści dla Twojej firmy

Wyjdź z reklamą z firmy do klienta! Witryny mają ogromne znaczenie w świecie biznesu i zakupów. To witryna często decyduje, czy Klient złoży pierwszą wizytę w sklepie czy firmie. Czy też Twoją lokalizację ominie szerokim łukiem. Witryna może być najlepszą wizytówką Twojej firmy, więc nie pozwól by psuła jej wizerunek. Okna i witryny firmowe są odpowiedzialne za pierwsze wrażenie. Mogą stać się potężnym nośnikiem reklamy. Nie trzeba jednak poprzestawać na zewnętrznej reklamie, możemy dla Ciebie także wykonać naklejki na ściany: dekoracyjne, informacyjne, fototapety... Naklejki podłogowe są również interesującym rozwiązaniem: zaciekawiają, wskazują drogę, informują.

Oklejanie ścian i witryn - kompleksowa oferta

Okleimy dla Ciebie wszystko np.:

  • witrynę firmową i sklepową
  • szyby i wszelkie przeszklenia
  • ściany
  • podłogi
  • meble
  • drzwi

Na powierzchnie okienne nakładamy wydruki na foliach samoprzylepnych. Do tego celu przede wszystkim używana jest folia One Way Vision, zapewniająca częściowy dostęp światła do pomieszczeń, a z zewnątrz eksponująca grafiki pełnokolorowe. Dopasujemy odpowiedni rodzaj folii i technikę klejenia do każdej powierzchni.

oklejanie2Korzystna cena - oklejanie już od 5zł

Zanim powierzysz oklejanie - upewnij się czy wykonawca ma odpowiednie doświadczenie! W naszej cenie uwzględnione jest wieloletnie doświadczenie i gwarancja fachowej usługi. Przykładowe ceny:

  • oklejenia witryny reklamowej folią One Way Vision - 9zł netto / m.kw.
  • oklejanie ścian - od 5zł netto / m.kw.

Zapytaj, zamów i uwolnij potencjał reklamowy Twojej firmy!

Zamień zwykłą siedzibę firmy lub sklep w medium reklamy i środek do budowy wizerunku. Efektowne wyklejenie lokalu to świetna reklama i sposób na przekonanie klienta. Od momentu Twojej decyzji do odmienionej firmy może minąć zaledwie 7 dni. Czas na to by Twoja siedziba stała się Twoją najlepszą reklamą. Czas na HurtReklamy.pl!